Likéry

Posted on

Ďábelský Krvesaj

Temně červená barva nese svůj původ v přírodní třešňové šťávě, kterou doplňuje přírodní barvivo z červených hroznů. Směs koření a razance zázvoru ovlivňuje především chuť a vůni, která je od první chvíle ostře kořeněná a silná.

Pokračování textu Ďábelský KrvesajVíce informací
Posted on

Ořech – Prádelský Voříšek

Tento likér s charakteristickou vůní a chutí vlašských ořechů je vždy dobrým společníkem oslav nebo posezení s přáteli. Hořká ořechová chuť je vyvážena sladkostí a správnou lihovitostí. Podmanivá vůně vás bude nutit před každým přípitkem přivonět si ke své sklenici.

Pokračování textu Ořech – Prádelský VoříšekVíce informací
Posted on

Chocolate Liqueur

Vynikající likér s chutí a vůní nejkvalitnější čokolády. Jeho základ tvoří prvotřídní kakaové boby z Kostariky. Chocolate liqueur je jemný, příjemně sladký, chuťově vyvážený likér. Sklenka Chocolate liqueuru je ideálním společníkem odpolední kávy.

Pokračování textu Chocolate LiqueurVíce informací
Posted on

Malina

Maliny daly tomuto likéru vše: krásně jemnou barvu, opojnou vůni i chuť. Sladkost malinové šťávy v kombinaci s mírným obsahem alkoholu dává naší Malině správnou kapku letní hravosti.

Pokračování textu MalinaVíce informací
Posted on

Griotte Jenčík

Lahodný likér inspirovaný sladkou Francií: nejen dostatek šťávy ze zralých višní dává naší Griotte Jenčík chuť, vůni i barvu, která přináší pohodu prázdninových dní. Není to ale jen sladká šťávička – přídavek třtinového destilátu a 21% alkoholu z ní dělá chuťově vyvážený likér.

Pokračování textu Griotte JenčíkVíce informací
Posted on

Groggy bear

Základ likéru tvoří poctivě nasbírané lesní ovoce, které prostupuje ve více či méně výrazných tónech celým nápojem. Spolu se směsí výběrového koření dává dohromady jedinečnou chuť, která spojuje dva základní rysy nápoje – sladkost s jemnou ostrostí.

Pokračování textu Groggy bearVíce informací
Posted on

Ginger Bread

Perníkové koření dává tomuto likéru charakteristickou vůni, která přinese příjemné vzpomínky nejen na období Vánoc. Skořice, hřebíček nebo muškátový oříšek je kombinace, která vždy zlepší náladu.

Pokračování textu Ginger BreadVíce informací
Posted on

Zelená Hora

Český klasický likér s typicky zelenou barvou obsahuje výtažky máty peprné, kterou pečlivě vybíráme s našimi renomovanými dodavateli. Naše peprmintka si uchovává potřebný obsah lihu, aby byla chuťově vyvážená sladkost s lihovitostí.

Pokračování textu Zelená HoraVíce informací
Posted on

Amaretto Dorato

Tradice tohoto nápoje se nesou až do 16. století, kde byl hlavní laskominou tamních dam. Jemná mandlová vůně likéru Amaretto Dorato vyvolává od prvního přivonění nostalgickou náladu a touhu po romantické lásce.

Pokračování textu Amaretto DoratoVíce informací
Posted on

Lakris raspberry

Vůně malin, doplněná o unikátní chuť pečlivě vybírané lékořice, je charakteristická pro tento nevšední likér. Sladká chuť ovoce spolu s vlivem jemně štiplavé byliny vytváří chuťově neopakovatelný zážitek, v kterém najdete vždy něco nového. Likér je naprosto specifický, výrazně lékořicový, slano-sladký.

Pokračování textu Lakris raspberryVíce informací
Posted on

Lakris violet

Podmanivá vůně fialek, doplněná o unikátní chuť pečlivě vybírané lékořice, vytváří chuťově neopakovatelný zážitek.

Pokračování textu Lakris violetVíce informací
Posted on

Elixír sv. Jana Nepomuckého

Výjimečný bylinný likér inspirovaný likérem z cisterciáckého kláštera. Jeho základní složku tvoří eukalyptová silice a směs léčivých bylin, které dodávají celému nápoji nezapomenutelnou svěží příchuť. Vše dotváří líbezně nasládlé tóny, které se starají o hebkost a příjemný pocit během celého pití.

Pokračování textu Elixír sv. Jana NepomuckéhoVíce informací
Posted on

Le Duc Charmant – Creme de cassis

Creme de Cassis je vynikajícím ovocným likérem pocházejícím ze srdce vinařského ráje – Dijonu v Burgundsku. Vytvořili jej před dávnými lety zkušení vinaři, aby jím vylepšili vína suchá, méně aromatická a kyselejší.

Pokračování textu Le Duc Charmant – Creme de cassisVíce informací