Posted on

První láhev Old Mill Rum

První láhev každého našeho výrobku ukládáme vždy do firemního archivu. V souvislosti s aktuální situací jsme se rozhodli otevřít archiv a nabídnout Vám první láhev našich dvou exklusivních výrobků: Old Mill Rum a Fernet Barrique. Výtěžek z dražby pošleme humanitární sbírce, kterou pro lidi zasažené válkou na Ukrajině pořádá Český červený kříž.

Vyvolávací cena prvních láhví Old Mill Rum a Fernet Barrique v dárkovém balení je 1500 Kč. Na našem facebookovém profilu pod postem s fotografií obou těchto výrobků můžete do komentářů nabízet vyšší částky. Aukce potrvá do 6.3. 2022 do 20:00. Nejštědřejšího z Vás budeme kontaktovat ve zprávě a domluvíme se, kam dárkovou sadu zašleme. Moc děkujeme, že pomáháte!

Pravidla aukce na Facebooku:

 1. Pořadatelem je právnická osoba Jenčík a dcery, s.r.o. se sídlem Prádlo 5, 33501 Prádlo
 2. Do aukce se může zapojit registrovaný uživatel sociální sítě Facebook starší 18ti let s doručovací adresou v České Republice.
 3. Účastí v dražbě (příhozem do aukce) soutěžící souhlasí s těmito podmínkami. Pokud s nimi nesouhlasíte, nepřihazujte a objednejte si výrobek běžnou cestou za podmínek v našem objednávkovém systému.
 4. Vyvolávací cena je stanovena hned v prvním komentáři nebo v popisu aukce.
 5. Příhozy probíhají vždy pouze v komentářích pod příspěvkem, který aukci vyhlašuje.
 6. Příhozy jsou závazné, proto si svůj příhoz dobře promyslete. Výhrou v aukci se výherce zavazuje k úhradě nabídnuté ceny a k odběru vydraženého výrobku. Poštovné po České Republice hradí zadavatel aukce.
 7. Přihazování končí vždy ve stanovený termín nebo 5 minut po posledním příhozu (pokud je termín 6.3.2022 20:00 a někdo přihodí 19:59, aukce se prodlužuje do 20:04)
 8. Po skončení aukce zveřejníme výherce, který nám laskavě zašle fakturační a dodací adresu.
 9. Vystavíme zálohovou fakturu a po jejím uhrazení zboží odešleme.
 10. Po obdržení vydraženého předmětu výherce pořídí fotografii s vydraženým předmětem a umístí ji do komentáře pod příspěvek k aukci nebo ji pošle na email info@jencikadcery.cz
 11. Celou částku, za kterou aukční předmět vydražíme, pošleme na konto humanitární sbírky, která je uvedena v příspěvku k dražbě.
 12. Soutěžící souhlasí s tím, že data výherců obsahující jméno, příjmení a město, odkud výherce pochází, mohou být zveřejněna na webových stránkách a facebookovém profilu pořadatele.