Recepty na osvěžující letní koktejly, které vás rozproudí

Hřejivé letní slunce a teplé večery si zaslouží oslavit něčím výjimečným. Co takhle si dopřát osvěžující koktejl, který vás okamžitě přenese na pláž s jemným pískem a třpytícím se mořem? Přinášíme vám tři jedinečné letní tipy, které vám zaručeně dodají chuť do života a zpříjemní váš den. Připravte se na koktejlové dobrodružství s Forest Fizz, Malinovým Daiquiri a Bavorákem!

 

Malinové Daiquiri –⁠ exploze ovocné chuti

Máte rádi sladké ovoce? Malinové Daiquiri je pro vás to pravé. V třídílném shakeru smíchejte 0,04 l likéru Malina od Jenčíků, 0,02 l vodky Jenčík, 0,02 l limetkové šťávy a 0,02 bílého cukrového sirupu. Přidejte ledovou tříšť a důkladně protřepejte. Nalijte koktejl do margarita sklenice a ozdobte ho čerstvými malinami, plátky limetky a okrajem sklenice posypaným cukrem. Malinové Daiquiri je sladký, osvěžující a perfektně vyvážený koktejl, který vás bude bavit.

 Bavorák –⁠ hořká klasika

Pro ty, kteří mají rádi jednoduchost a hořkou chuť, je tu Bavorák. Nalijte 0,04 l fernetu Černý Baron 40% od Jenčíků do tumbler nebo whisky sklenice. Přidejte několik kostek ledu a dolijte tonikem. Bavorák je koktejl s výraznou chutí, která vás příjemně nastartuje. Pro dokonalé zážitky není potřeba žádná ozdoba, protože jeho jednoduchost mluví sama za sebe.

Forest Fizz –⁠ příroda a svěžest v jednom koktejlu

Do třídílného shakeru nalijte 0,04 l Groggy Bear, 0,02 l našeho likéru Malina, 0,02 l cukrového sirupu nebo medu a 0,02 l limetkové šťávy. Přidejte několik kostek ledu a důkladně protřepejte. Vše nalijte do tumbler sklenice a dolijte sodou nebo limonádou. Jako ozdobu můžete použít čerstvé borůvky, maliny a lístky máty. Forest Fizz je osvěžující koktejl, který vás přenese do stínu rozkvetlých lesů, ať už jste kdekoli.

Teď už máte ve své ruce tři neodolatelné letní koktejly. Jestliže toužíte po přírodě a svěžesti, vyzkoušejte Forest Fizz. Pro sladkou chuťovou explozi si dejte sklenici Malinového Daiquiri. A pokud preferujete jednoduchost a hořkou chuť, Bavorák je pro vás ideální volbou.

 Zajímají vás další recepty a novinky od Jenčíků? Pak sledujte náš blog.

Zpět do obchodu